...Sorry, občas mi vypadává text...

3. září 2009 v 18:31 | Beze jména// K.// Angel
Och, tak jsem došla do devítky. Och, tak jsme prolezli všichni. Nepochopím to asi do konce mého života. Jak mohl Jirka prolézt ? Naši si z něj dělají srandičky, že je rodinný génius. Je pravděpodobně první, co došel do devítky.
Och, tak nás čeká v lednu/únoru (nepamatuju se) školní ples. Tak budu mít drahé šaty, na kterých matka opravdu šetřit nehodlá, protože si to setsakramenstky užije. A tak začneme v těláku trénovat (anooo ubyde nám jeden tělák!!! yahooo! ne, nemám ráda tělocvik...) už v řijnu (!!!) a tak holky dneska popadlo "tak si dneska rozdělíme kluky - ty budeš s tím, ty s tamtím - kluci, souhlasíte?" a tak mi přidělili Jirku. JIRKU !!!!!!!!!!!
On uteče. Řekl že je mu to jedno. Že klidně. Marse s ním mluvila. Mohla bych o tom taky s ním mluvit já, že ? Ale já jsem na to moc velký srab, takžeee... Za ním šla Marse. protože já jsem byla sotva schopna říct, jestli s tím souhlasím. Protože i když už ho nemiluju, nejsem schopná se chovat tak, jako by tomu tak nikdy nebylo. Nejsem schopna se v jeho přítomnosti chovat normálně, nejsem schopna se chovat normálně, když se o něm mluví.
Víte, on moc nechodí do školy. Teda, občas tam prostě nejde. Vážně se bojím, že prostě bude letos do té školy chodit ještě míň a že mě dokonce na tom plese nechá jak idiota stát. A já bych brečela a matka by mu zakroutila krkem (to mi dneska matka fakt řekla, když jsem jí do práce volala, abych jí oznámila, že teda asi tancovat budu, ptž mi byl přiřazen hoch. Jsem vyhrožovala, že nebudu tancovat, pač nevím, jaký blbec by se mnou tancoval..Mamka byla na mrtvici. Její jediná dcera by netancovala !!!) a otec by asi ... taky zakroutil jeho krkem, až by ho potkal. I když nevím, možná by první zakroutil krkem on jemu, jednoho spolužáka už skoro uškrtil, když byl zhulený. Mu ten spolužák prostě šáhl na pouzdro proti jeho vůli, což se mu opravdu extrémně nelíbilo. Eh...Prosím, s ním já mám tancovat. !!!
Asi řeknu Radimovi :D
Hej, vážně.
Taky jsem se nezbavila problému Štěpán. A Tonda. A k problému Jirka přišel problém Jirka-tanec. Aaaa už teď tu devítku nenávidím!!!
Budu mít deprese. Ale musí mi k tomu hrát hip-hop. Nebo Imogen Heap.
Nenávidím školu...
Avšak, můj největší problém hlavně co se týká problému Jirka-tanec, je moje špatná schopnost komunikovat. Nedokážu si nic vyříkat s nikým z očí do očí. Nechápu po kom to mám. A to chci být novinářka! Ha. Jasně, klidně bych si to s ním vyříkala přes smsky - kdybych měla jeho číslo a jistotu, že je to fakt jeho číslo. Je jako můj bratr, není na něj spoleh. Teda, teď už na mého bratra celkem spoleh je, teda, větší než dřív. Aspoň na toho jednoho...To je fuk. prostě nevím, jak si to s ním mám vyříkat.
Taky je Jirka ty tři dny ve škole uplně divný. Že by měl depresi z faktu, že se ocitl v devítce, s čímž absolutně nepočítal?! Ne, v tom to není. Je v tom mnohem víc. Je strašně divný, celý den se nehne ze svého místa, celé hodiny je naprosto klidný a tichý a furt si jen něco čmárá. Chci to pochopit.
Ježiš, já Páji tak závidím její odvahu!

Edit: No, tak Radimovi asi neřeknu. >_< No, tak Radim už tančnicu má. SUPR ! Co budu dělat jestli se na to Jirka vysere ? O_o
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 freaky freaky | Web | 4. září 2009 v 22:07 | Reagovat

závidim ti;) devítka je nejlepší!!!

2 Edie Edie | Web | 4. září 2009 v 22:46 | Reagovat

No nedivim se že měl depresi :). Sice to moc nechápu..ale stejně hodně štěstí=).

3 slečna barevná slečna barevná | Web | 5. září 2009 v 7:51 | Reagovat

tak jsem konečně zpátky.snad si na mě po dobu nepřítomnosti nezapoměla já na tebe ne. Vše se budu snažit dát do pořádku co nejdřív hodlám napsat i pár řádků:)

4 Slečna Náladová Slečna Náladová | Web | 8. září 2009 v 17:54 | Reagovat

Časy devítky byli ty nejlepší! Chci zpátky! Třeťák je naprd! =D
Doufám,že se na tebe ten Jirka nevykašle a zmáknete to.;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama