Ty víš co chci říct, já vím co chceš slyšet, možná proto jsme pořád tak tiše...♫

4. listopadu 2009 v 22:09 | Ká
Proč jsem tak náladová? Včera večer jsem měla jednu z blbějších nálad a ptala se sama sebe v duchu na tolik věcí...A všecky otázky začínaly slovíčkem Proč. A ani na jednu otázku nemám odpověď. Unavuje mě to. Unavuje mě můj obvyklý stereotyp. Nebaví mě to. Nebaví mě přemýšlet o Jirkovi, co teď zase sedí přede mnou. A tentokrát přímo přede mnou, ne šikmo přede mnou, jak loni. Chci starého Jirku, toho, co jsem s ním dělala kraviny, co mi bral pouzdro a papuče a kreslil mi na ně, chci zpátky toho Jirku, co mě tahal za výstřihy, i když to zní divně. Byl mnohem lepší než ten letošní - ten letošní se mnou nekomunikuje, i když spolu trénujem na polonézu. Ani se neotočí, nic, není jako dřív. Něco se stalo a mě štve, že nevím, co.
Jáchym. Hm. Včera mi psal o úkoly - asi tak, jako v době, když ještě nechodil s Ní. A teď už s ní taky nechodí. Nemaj si prý co říct. Mám každý den chuť mu napsat, ale vím, že tím bych to posrala, jako tehdy. Je to zlé, je fakt, že mi nestačí jako kamarád. Tohle se opakuje pořád dokola - zabouchnu se do něj, zapomenu, zabouchnu se .. A pořád a pořád. Už chci vypadnout z té školy, dostat se ven z toho okruhu lidí... Jinak se z toho bludiště nijak nevymotám. Chci se s ním zase ožrat - jen není kdy a kde. Bože, dneska ve výtvarce, to, jak jsme se pořád lokty dotýkali... Zabíjí mě to. To, jak mám pocit jako tehdy, že se na mě dívá takovým tím zvláštním způsobem, jakoby uvažoval stejně. Mám pocit, jako kdyby se snažil se mi přiblížit, ale jak se znám, tak jsem na omylu - jako vždy. Zabíjí mě představa nás dvou, jak jsem si to představovala tehdy. Když jsem ve škole, mám pocit, že bych měla šanci, ale když uvažuju o tom, že bych mu fakt napsala, uvědomuju si, že ještě pořád nejsem připravená na další odmítnutí. Nejsem. Už jednou jsem mu psala a .. bylo to domotané, naštěstí to nepochopil. Když mi došla ta SMSka od něj, trvalo mi asi 10 minut, než jsem byla schopna ji otevřít. Měla jsem srdce v krku, v ty chvíle jsem si to uvědomovala - uvědomovala jsem si, že jsem to neměla dělat, že na další NE prostě připravená nejsem a asi by to se mnou nedopadlo dobře. Jestli po mě něco chce, bohužel, budu trápit samu sebe, ale nechám to na něm. Jestli to není jen o kamarádství, on by už mohl tušit, že ve mě to asi nikdy úplně nevyhasne, ten zvláštní vztah k němu... Nebo že by to pořád nepochopil?
Nedávno se mi o něm zdálo. Psali jsme si, pak jsme byli najednou někde mezi lidma a spolu a on se ke mě choval, jak kdybysme spolu chodili, objímal mě, bral kolem ramen... A přitom jsme byli jen kamarádi. Byl to takový zvláštní vztah... Určitě víte, co myslím.
Přestávám mít opravdu ráda naši třídu. Už chci prostě pryč, začínám to tam nesnášet. Samá přetvářka, nechuť... Když je někdo smutný, má blbou náladu a dá to najevo, hned má někdo narážky.
Mám poslední dobou takové zvláštní nálady - ani ne uplně dobrou, ani ne uplně špatnou. Uvnitř mě zavládla jakási nicota, která mě postupně likviduje a zase stahuje zpátky ke dnu. Už moc dlouho se nahoře neudržím, bohužel, i když bych strašně chtěla...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VDG VDG | 4. listopadu 2009 v 22:13 | Reagovat

aojííí.. ^^ předem ti chci pochválit tak kawaii blog ^^

PROSÍM TĚ HROZNĚ MOC NEIGNORUJ TUTO
ZPRÁVU JE PRO MĚ HROZNĚ DŮLEŽITÁ..:[
No strašně moc bych tě chtěla poprosit o hlas na
Téhle stránce http://dobra-mama.cz/ tam ti naskočí
Kuchyně tu necháš a pak ti vyjede obdelník s žlutým
Pozadí a velkým nápisem „Vyhrajte notebooky pro
holky i pro kluky“.No a pod tím najdeš „Galerie Sloganů“
klikneš na to :] a dáš hlas pro STANISLAVA HUDEČKOVÁ
jo..?? ^^..je to pro mě hrozně moc důležitý a já tě
prosíím dej mi ten hlas,udělej mi radost :[..pak se ozvi jestli
jsi mi ho dala..:] jestli jsem ti tohle už posílala tak se ti
tisíckrát omlouvám :[..měj se krásně a ahoj :] ^^

PS: blog http://roxy-so-mutch.blog.cz/

2 Lady*N* Lady*N* | Web | 4. listopadu 2009 v 22:16 | Reagovat

Ahojky..
Prosím prosím potřebuju hlásky.
Pro : Lady*N* - Demi Lovato
Tadýk : http://mufiinka.blog.cz/0911/2-kolo-sonc
a tady: http://me-ashley.blog.cz/0911/1-kolo-sonc

Díky mocík.. klidne napiš a já ti to oplatím.

3 Winnieh Winnieh | Web | 6. listopadu 2009 v 17:18 | Reagovat

Je od něj dost hnusný, že tě odmítl a pak dělal narážky. To prostě není fér.
Zkus si užívat toho, že si sama a netrap se, on třeba dostane rozum a budete spolu. Mysli pozitivně:)

4 Edie Edie | Web | 7. listopadu 2009 v 14:12 | Reagovat

To asi neni moc lehký..
Uplně tě chápu. Naše třída - hrůza. Vážně do horší třídy jsem jít nemohla..Ale už jenom půl rok  jsem jinde:D
Ale je dobrý nebrat si zas, tak moc tu třídu.

5 Gooverka Gooverka | Web | 8. listopadu 2009 v 12:29 | Reagovat

Já nikdy neměla takovýhle trable s klukama.. vždycky jsem naletěla tomu prvnímu, kterej mě chtěl a tak tyhle trápení ani neznám.. ale obdivuju všechny holky, který tohle vydržej, takže i tebe :-* doufám ale v dobrý konec ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama