I can't win

5. prosince 2009 v 20:54 | Ká
Co znamená, když to vypadá, že se na polonéze začíná snažit? Co znamená, když se směje a nadává, když udělá chybu? Co znamená, když se podívá na naše držící se ruce a pošetile se nad tím usmívá (ach bože, už jsem říkala, jak ten Jeho úsměv zbožňuju, miluju? aaa!!! ♥♥♥)?
A co znamená, že jakmile si ze mě kluci jednou za ty tři měsíce dělají prdel, on se nepřidá, jako by to udělal minulý rok, jen se zeptá, co to mají (a já odpovím, že můj mobil... jejda) a ještě dodá, že pouzdro viděl na skříni?
Co to znamená, všecko?
Včera mi kámoška ukázala mou "konkurentku". Modelka. Taková ta typická městská holka u nás, barbínka. Chodila s náma prý do školky, nepamatuju si ji. Ale to je fuk, hlavní je, že ona na Něj má a věřím tomu, že pokud spolu ještě nejsou (a já si myslím, že jsou) tak spolu budou. Jak řekla kámoška: "No, je fakt...Že ona s ním aspoň chodí ven." Tak nějak. A je k tomu ještě dlouhonohá a hezká... Nepřežiju to. Nevím, co dělat. Nemám na Něj. Je moc jiný. Mikulášská diskotéka, moje poslední naděje, měla být ve čtvrtek. Nebyla, byla zrušena kvůli prasečí chřipce. Zákaz hromadného stýkání. Nebo aspoň doporučení... Myslela jsem...Doufala jsem, že kdybych se ho snažila tam nějak pozvat, při nacvičování na polonézu, třeba a on by opravdu došel, byla by nějaká naděje. Ale jak teď zjistím, jestli tam ta malá jiskra ještě zůstala?
A co znamená, když se se mnou sám začne bavit? Když mi začne vyprávět, jak se zabalil do toho závěsu (fakt netuším, co mi říkal, nějak jsem ho neslyšela pořádně a bylo mi blbé se ptát...)?
Poslední nacvičování polonézy bylo opravdu divné...Jiné, komunikativnější, i když jen trochu. Byli jsme si bližší. Nějak. Ale v pátek ve škole? Už to bylo zase jako dřív. Ani se na mě nepodíval. Nebo spíš už já nemám odvahu se na něj podívat, když si pak stěžuje největším drbnám na škole, které ti to dají pěkně sežrat a ještě si hrají na kamarádky...
Mám strach.
P.S.: Co znamená, když normálně by na takové předměty jako přírodopis a fyzika nedošel, ale protože je polonéza, tak dochází pokaždé, i když má být zkoušený? Nevyznám se v něm. Chci aspoň trochu dokázat odhadnout, co si myslí...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 °BuBbLe° °BuBbLe° | Web | 7. prosince 2009 v 21:39 | Reagovat

Nevyhyba se tak trosku skole? (x .. Co treba pozadat o Icq? .. V teto dobe kdo ho nema a ver mi,ze po internetu z cloveka vytahnes hodne veci,ale musis opatrne (x Nemej nizke sebevedomi (x Kazdy ma v sobe kouzlo a tim ho muzes okouzlit (x krasa neni vse..

2 Edie Edie | Web | 8. prosince 2009 v 18:52 | Reagovat

Vysrat se na něj nechceš, takže ti to nebudu radit.
Ale..možná, že se mu líbíš. Nebo je za tím vším něco jinýho (třeba sázka,..). Neznáš někoho, kdo se s nim hodně baví a byl by ochotnej ti to vysvětlit?(tu záhadnou změnu chování).
P.S. Mít pěknej ksicht neni všechno. Znam vážně HODNĚ kluků, který chodili s NESKUTEČNĚ hnusnou holkou(která prostřídala snad všchny pěkný kluky tady u nás). A oni sami takový fakt krásný šamponi atd.

3 ELFanne ELFanne | Web | 9. prosince 2009 v 9:39 | Reagovat

chtěla bys vědět, co si myslí, tak se ho zeptej... to funguje.

4 Lizzie* Lizzie* | Web | 9. prosince 2009 v 20:22 | Reagovat

Och o tom ako by si rada vedela prečo sa správa tak ako správa a prečo robí to čo robí, by si mohla vela rozprávať a ja by som ťa plne chápala. Tiež sa mi lúbi môj spolužiak a máme to veľmi ťažké medzi nami (aj keď by sa dalo povedať ž enič nebolo lebo ono v podstate ani nebolo) .. ale existujú veci vďaka ktorým ma trápi jeho správanie oveľa viac. Presne viem ako rada by si vedela čo si myslí.

5 Gooverka* Gooverka* | Web | 12. prosince 2009 v 12:43 | Reagovat

Třeba se snaží a chce se s tebou víc seznámit, jenže třeba mu nedáváš dostatečné šance a prostor... skus se mu trochu pootevřít a začít třeba něco sama... třeba tě chce ale když se na něj ve škole ani nepodíváš, myslí si, že ho nechceš a přestává se snažit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama